راهنمای خرید و ثبت سفارش


نحوه خرید و ثبت سفارش در آرپی لند

ابتدا برای دریافت قیمت روز با شماره 09128504696 تماس حاصل می‌فرمایید. سپس بعد از اینکه کالا و مدل مورد نظر خود را انتخاب کردید، به طور کامل توسط عکس و فیلم از آن بازدید ‌می‌کنید. در مرحله بعد هزینۀ سفارش خود را پرداخت می‌کنید تا کالا را برای شما ارسال کنیم.

توجه: عکس‌ها و فیلم‌های ضبط شده از محصولات ارسالی ما برای مشتریان را می‌توانید در صفحه اینستاگرام آرپی لند مشاهده کنید.

خرید اقساطی لوازم خانگی از فروشگاه آرپی لند

با توجه به افزایش چشمگیر قیمت لوازم خانگی، فروشگاه آرپی لند جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی امکان خرید اقساطی لوازم خانگی را نیز به خدمات خود افزوده است. شما می توانید با ارائه چک صیادی و یا کارمندی محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت و تضمین اصالت کالا خریداری نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید از طریق دکمه واتس اپ پایین صفحه و یا تماس با شماره 09128504696 با ما در ارتباط باشید.

نحوه ارسال کالا به تهران و کرج

اگر در تهران یا کرج ساکن هستید، کالای مورد نظر بعد از پرداخت هزینه سفارش + هزینه ارسال، برای شما ارسال می‌گردد.

شرایط پرداخت درب منزل (مختص ساکنین تهران و کرج)

اگر ساکن شهرهای تهران یا کرج هستید و خریدتان بالای 10 میلیون تومان است، می‌توانید هزینه ارسال را به عنوان بیعانه پرداخت کنید و بعد از دریافت کالا، پرداخت سفارش را درب منزل انجام دهید.

نحوه ارسال کالا به شهرستان

با یکی از سه روش زیر و به انتخاب شما، کالا را ارسال می‌کنیم.

روش اول؛

بعد از اینکه کالا و مدل محصول مورد نظر خود را انتخاب کردید، به طور کامل توسط عکس و فیلم از آن بازدید ‌می‌کنید. در مرحله بعد هزینۀ سفارش خود را پرداخت می‌کنید تا کالا را به باربری تحویل دهیم. در آخر هم تصویر بیجک را برای شما ارسال می‌کنیم.

توجه: عکس‌های بیجک‌ها و سفارش‌های قبلی به همراه فیلم‌های ضبط شده رضایت مشتریان را می‌توانید در صفحه اینستاگرام rpland.ir مشاهده کنید.

روش دوم؛

بعداز بازدید توسط فیلم و عکس از کالا، ما می‌توانیم سفارش شما را از طریق باربری که خودتان پیشنهاد می‌کنید برای شما ارسال کنیم. باربری شما کالا را از ما تحویل گرفته و به عنوان واسط بین فروشگاه و مشتری، آن را تایید می‌کند. در این مرحله مبلغ خرید را باید پرداخت کنید تا سپس سفارش شما ارسال شود.

روش سوم؛

ما می‌توانیم کالا را به آدرس فردی که برای شما قابل اعتماد بوده و در تهران یا کرج ساکن است بفرستیم و ایشان هزینه را درب منزل پرداخت کنند، سپس کالا را خودشان به شما ارسال نمایند.

توجه: در این حالت ابتدا باید هزینه ارسال را به عنوان بیعانه، واریز کنید.

رضایت مشتریان

شما می‌توانید فیش واریزی و رسیدهای مشتریان قبلی ما را در صفحه اینستاگرام آرپی‌لند به نشانی rpland.ir و هایلایت‌های فیش واریزی، ارسالی شهرستان و رضایت مشتری مشاهده کنید.

هدیه آرپی لند به شما

اگر شما دوست عزیز از کالای تحویل گرفته، عکس یا فیلم رضایت خود را (مثلا تصویر یا فیلمِ یخچال فریز در آشپزخانه منزلتان) برای ما ارسال کنید، از طرف آرپی‌لند به پاس رضایت مشتری یک کارت هدیه 50 هزار تومانی برای شما ارسال می گردد.

 

 

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه